Esileht

Küttesüsteemide areng: mugavus ja säästlikkus

Eluruumide kütmine on põhjamaades üks aktuaalsemaid probleeme. Pikale veniv külmaperiood lööb pere eelarvesse märkimisväärse augu - kõik tahavad elada soojas ja mugavas toas, paraku söövad pidevalt kasvavad küttekulud, samuti vananenud küttesüsteemid, ära märkimisväärse hulga vahendeid. Nimetatud probleem lahendatakse iKyte abil.

Elage soojas toas, kulutades palju vähem!

Tuli ja soojus saadavad inimest tsivilisatsiooni tekkimisest peale. Koos inimese evolutsiooniga tekkisid ka uued viisid oma maja kütmiseks. Küttesüsteemid, mida kasutatakse suuremas osas majades, on juba ammu muutunud selle evolutsiooni ahela eelnevaks lüliks. iKyte teeb teile ettepaneku astuda järgmine samm: uuenduslike lahenduste abil renoveerimise valdkonnas, mida me kasutame edukalt eluruumide kütmisel, saate te vähendada oma soojatarbimist, säästes sellega üpris soliidse summa. 

Täpsemalt selle kohta, mida me saame teile pakkuda, lugege alajaotusest Teenused. Peale küttesüsteemide renoveerimise ja individuaalse soojatarbimise arvestuse pakume terve rea teisi aktuaalseid teenuseid parimate hindadega: vesivarustuse ja kanalisatsioonisüsteemide montaaž ja renoveerimine, soojasõlmede paigaldus ja hooldus, soojusautomaatika häälestus, projekteerimine, energoauditi läbiviimine ja palju muud.

Kas teil on küsimusi? Kirjutage meile!

Uudised

12.09.13 Pakume teile tutvuda meie tööstusharu parimate kaupade valikuga, mis on kättesaad... Loe edasi
25.07.13 Meie firma meeldiv uuendus: tänu agentuuri Plan B disaineritele on meil nüüd ered... Loe edasi