Soojuse arvestamise süsteemid

Home > Soojuse arvestamise süsteemid

Käesoleva iKüte poolt pakutava teenuse järele valitseb klientide hulgas kõige suurem nõudlus.

See ei ole imeline - soojuse arvestamisele novaatorliku lähenemise korral muutub võimalikuks palju hoolikam energiakulutuste planeerimine, mis tähendab olulist vahendite kokkuhoidu.


Kuidas see töötab? Igale maja radiaatorile paigaldatakse termostaatpeaga reguleerimisventiil ja soojuse tarbimise arvesti. Iga arvestusliku kuu lõpus laekuvad paigaldusfirma (käesoleval juhul - iKüte) kontrollkeskusse andmed igalt eraldi arvestilt, mis kajastavad faktilist soojatarbimist antud korteri elanike poolt. Probleemsete korterite ja ruumide küsimused, kus objektiivsetel põhjustel on külmem, on samuti lahendatavad: selleks viiakse sisse täiendavad koefitsiendid.


Meie poolt pakutav süsteem on mugav nii korteriühistutele (arvestus toimub täpsemini ) kui ka üksikutele kasutajatele. iga elanik otsustab ise, kui palju soojust ta kavatseb tarbida, järelikult - kui suure arve ta saab. Tähtis on mainida, et nimetatud süsteemid on äärmiselt töökindlad ja sanktsioneerimata kasutamise vastu kaitstud. Igasuguse katse korral arvesti näitusid mõjutada, saabub kontrollkeskusse häiresignaal.


Soojatarbimise arvestid ühilduvad paljude radiaatoritüüpidega:

 • sektsioonradiaatorid 
 • toruradiaatorid 
 • horisontaalse või vertikaalse veevooluga paneelradiaatoritega 
 • kanalradiaatoritega 
 • konvektoritega

Käesoleva süsteemi eeliseks on ka asjaolu, et selle kasutamine stimuleerib elanikke mõistlikumalt suhtuma soojatarbimisse ja pöörama tähelepanu olukordadele, mil seda kasutatakse asjatult (pikka aega avatud aknad, ebakvaliteetsed klaaspaketid, liiga kõrge temperatuur korteris jne.) - harjumusi korrigeeritakse ning iga elanik otsustab ise, kui suurt küttearvet ta soovib saada.

Juhime teie tähelepanu asjaolule, et taolise süsteemi paigaldamine ei ole võimalik vaid tüüpilise kortermaja ühe korteri piires. Süsteemi külge ühendamine nõuab teatud kindlaid tehnilisi tingimusi ja otsuse maja ülemineku kohta säästlikumale küttesüsteemile peab vastu võtma korteriühistu juhatus.


Firma iKüte analüüsib süsteemi paigaldamise võimalikkust teie majja ning pakub teile soojuse individuaalse arvestuse süsteemi kõige sobivama variandi. Meie professionaalsed töötajad viivad tööd läbi lühima tähtajaga, puhtalt, täpselt ja hoolika tähelepanuga.


Juhul, kui teil on küsimusi ja te soovite saada meie pakkumise kohta rohkem informatsiooni, siis kirjutage või helistage meile.

 

 • 12.09.2013
  iKüte pood
  Pakume teile tutvuda meie tööstusharu parimate kaupade valikuga, mis on kättesaadavad Eesti turul. Nüüd ei ole teil tarvis tellida vajalikke mater...
  More
 • 25.07.2013
  iKüte autod
  Meie firma meeldiv uuendus: tänu agentuuri Plan B disaineritele on meil nüüd eredad ja silmatorkavad firmasümboolikaga autod, mis on juba kaugelt...
  More
 • 01.01.2013
  Küttesüsteemide evolutsioon toimib!
  iKüte pakub teile astuda küttesüsteemide maailmas järgmine samm: innovaatiliste lahenduste abil, mida me kasutame edukalt eluruumide kütmisel, saa...
  More